cz | en

Aktuality

Přihlásit do VIP sekce

10. 01. 2020

Veletrh E-world energy & water 2020

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje od 11.2. do 13.2. 2020 na mezinárodním veletrhu E-world energy & water v německém Essenu. Najdete nás v hale 4 na stánku 4-649.

 

01. 10. 2019

Veletrh European Utility Week 2019

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., letos opět vystavuje na mezinárodním veletrhu European Utility Week 2019, který se tentokrát koná v Paříži. Najdete nás na stánku č. K21, který je součástí českého pavilonu.

01. 10. 2019

Kongres Metering Days 2019

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje 09.10. a 10.10. 2019 na odborném Kongresu Metering Days 2019 v německé Fuldě. Najdete nás opět na stánku č.28.

 

 

23. 01. 2019

FNN Kongres ZMP

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. bude letos ve dnech 15. - 16.května vystavovat na FNN Kongresu ZMP v Lipsku.

 

23. 01. 2019

Veletrh E-world energy & water 2019

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje od 5.2. do 7.2. 2019 na mezinárodním veletrhu E-world energy & water v německém Essenu. Najdete nás v hale 4 na stánku 4-615

 

.

 

07. 09. 2018

Veletrh European Utility Week 2018

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., letos opět vystavuje na mezinárodním veletrhu European Utility Week 2018, který se tentokrát koná ve Vídni. Najdete nás na stánku č. B.n7 .

 

07. 09. 2018

Kongres Metering Days 2018

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje 23.10. a 24.10. 2018 na odborném Kongresu Metering Days 2018 v německé Fuldě. Najdete nás na stánku č.28.

 

05. 01. 2018

Veletrh E-world energy & water 2018

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje od 6.2. do 8.2. 2018 na mezinárodním veletrhu E-world energy & water v německém Essenu. Najdete nás v hale 7 na stánku 7-639.

 

05. 09. 2017

Veletrh European Utility Week 2017

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., letos opět vystavuje na mezinárodním veletrhu European Utility Week 2017 v Amsterdamu. Najdete nás na stánku č. 3A71.2

26. 04. 2017

FNN Kongres ZMP

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. bude letos ve dnech 10. - 11.května vystavovat na FNN Kongresu ZMP v Lipsku.

02. 01. 2017

Veletrh E-world energy & water 2017

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje od 7.2. do 9.2. 2017 na mezinárodním veletrhu E-world energy & water v německém Essenu. Najdete nás v hale 7 na stánku 7-639.

 

01. 11. 2016

Veletrh European Utility Week 2016

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje letos na mezinárodním veletrhu European Utility Week v Barceloně. Najdete nás na stánku 3D151.

01. 09. 2016

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. přesouvá své sídlo do Prahy

Společnost LOGAREX Smart Metering, s.r.o., přesouvá své sídlo z Jesenice na novou adresu v Praze. Nová adresa je následující:

LOGAREX Smart Metering, s.r.o.
Podnikatelská 539
CZ 190 11 Praha 9 – Běchovice

 

 

01. 01. 2016

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. se stává členem skupiny SUNRISE

S potěšením Vám oznamujeme, že v rámci rozšíření distribuční sítě v Evropě vstoupila společnost Hangzhou Sunrise Technology Co., Ltd., se sídlem No. 9 Longtan Road, Cangqian Street, Yuhang District, Hangzhou, Zhejiang, Čína, majetkovou účastí do naší společnosti.

Společnost Hangzhou Sunrise Technology Co., Ltd. se již dlouhá léta zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem elektroměrů nejvyšší kvality, což je patrné i z naší spolupráce, kdy jsme se úspěšně účastnili v Evropě mnoha výběrových řízení na dodávky elektroměrů. V souvislosti s tímto spojením očekáváme zejména podstatné další rozšíření výzkumu chytrých elektroměrů a chytrých sítí, které by postupem času měly nahradit současné způsoby měření.

20. 06. 2014

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., získala nominaci na ocenění za originálně řešené zabezpečení elektroměru „SAFEMETER“


TISKOVÁ ZPR​ÁVA VÝROČNÍ CENA ČESKOMORAVSKÉ ELEKTROTECHNICKÉ ASOCIACE

Českomoravská elektrotechnická asociace letos poprvé vyhlásila soutěž o Výroční ceny asociace za inovační produkt. Partnerem soutěže se stala Komerční banka a.s.

Soutěžilo se ve třech kategoriích o udělení:

 • Výroční ceny za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti elektrotechniky, energetiky a strojírenství,
 • Výroční ceny za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti automatizace,
 • Výroční ceny za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti elektroniky a ICT.

Podmínky soutěže splnilo a nominaci na cenu asociace získalo osm úspěšných výrobků, které jsou uvedeny v abecedním pořadí dle hlavního řešitele či přihlašovatele:

 • ABB, s.r.o., získala nominaci na ocenění za rozváděč „UniGear Digital concept“.
 • ELCOM, a.s., získala nominaci na ocenění za „Měnič EDI LOKO AUZ“.
 • ELKO EP, s.r.o., získala nominaci na ocenění za přístroj „LARA 5 in 1“.
 • LOGAREX Smart Metering, s.r.o., získala nominaci na ocenění za originálně řešené zabezpečení elektroměru „SAFEMETER“.
 • MESING, s.r.o., získala nominaci na ocenění za „Automat pro bezkontaktní kalibraci koncových měrek.
 • MINERVA BOSKOVICE, a.s., získala nominaci na ocenění za „Průmyslový šicí stroj s typovým označením 0967-100382“.
 • VUES Brno, s.r.o., získala nominaci na ocenění za „Speciální generátory pro integrování do turbínových jednotek s Kaplanovými turbínami určené pro malé vodní elektrárny na toky s proměnným průtokem“.
 • VUES Brno, s.r.o., získala nominaci na ocenění za „Integrovanou soustavu lineárního servoaktuátoru“.

Hodnotící komise pod vedením Prof. RNDr. Vladimíra Aubrechta, CSc., proděkana pro tvůrčí činnost a doktorské studium Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně a ředitele Centra výzkumu a využití obnovitelných zdrojů energie posoudila dne 15. května 2014 výrobky nominované na Výroční ceny Českomoravské elektrotechnické asociace za inovační produkt a navrhla prezidentovi asociace Ing. Jiřímu Holoubkovi udělit:

 • Výroční cenu za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti elektrotechniky, energetiky a strojírenství společnosti MINERVA BOSKOVICE, a.s. za „Průmyslový šicí stroj s typovým označením 0967-100382“,
 • Výroční cenu za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti automatizace společnosti MESING, s.r.o. za „Automat pro bezkontaktní kalibraci koncových měrek“,
 • Výroční cenu za nejlepší inovační výrobek či proces v oblasti elektroniky a ICT společnosti ELKO EP, s.r.o. za přístroj „LARA 5 in 1“.

Tyto ceny byly oceněným společnostem slavnostně předány při příležitosti valné hromady Českomoravské elektrotechnické asociace dne 22. května 2014 v Lednici na Moravě.

Ceny předávali:

 • prezident Českomoravské elektrotechnické asociace pan Ing. Jiří Holoubek,
 • zástupce partnera soutěže Komerční banky a.s. pan Jiří Toužín,
 • předsedkyně Technologické agentury ČR paní Ing. Rut Bízková,
 • předseda hodnotitelské komise soutěže pan Prof. RNDr. Vladimír Aubrecht, CSc.

K soutěži je nutno podotknout, že všechny navržené produkty jsou dnes již realizované a že dosažené výsledky výzkumu, vývoje a inovací odpovídají definicím druhu výzkumu, jak je tato uplatňována v ČR. Za povšimnutí stojí i mimořádně velký rozsah ochrany duševního vlastnictví nominovaných výrobků, zejména dosažený počet získaných patentů. Komise nehodnotila „zemi původu“ inovativního řešení. Ale kdo zná společnosti, které získaly nominace, ten dobře ví, že jejich úspěšné inovace vychází především z tvůrčí činnosti vlastních zaměstnanců a že se nejedná o nahodilou, ale soustavnou systematickou výzkumnou a vývojovou činnost.

LOGAREX a ekologie

Společnost LOGAREX Smart Metering, s.r.o. považuje vztah k ekologii a ochraně životního prostředí za jednu z priorit svých podnikatelských aktivit.

Naše společnost se na základě rozhodnutí vedení společnosti LOGAREX Smart Metering, s.r.o. rozhodla do svých činností implementovat vedle požadavků na realizaci kvalitních služeb a výrobků podle normy ČSN EN ISO 9001:2009 i požadavky environmetální normy ČSN EN ISO 14001:2005. Na základě těchto požadavků vedení společnosti vyhlásilo Politiku společnosti, která je doplněna zahrnutím racionálního přístupu k technickému řešení výrobků s minimálním dopadem do životního prostředí.

Prezentace LOGAREX Smart Metering s.r.o. na MSVB

Prezentace LOGAREX Smart Metering s.r.o. na MSVB

LOGAREX Smart Metering s.r.o. člen skupiny KOH-I-NOOR HOLDING se poprvé prezentoval, v návaznosti na právě uveřejněný rozhovor GŘ KOH-I-NOOR HOLDING v MF Dnes, odborné veřejnosti při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno v září letošního roku. Prezentace proběhla v rámci stánku ELA (Česko-moravská elektrotechická asociace).

Tento stánek první den veletrhu otevřel ministr Průmyslu a obchodu Martin Kuba. Na snímcích je zachycen při odborném výkladu s Michalem Mikou - jednatelem LOGAREX Smart Metering s.r.o.
Na druhém snímku je zárověň vidět při prezentaci i prezident Svazu průmyslu a dopravy ing. Jaroslav Hanák (první zprava) a generální ředitel ELA ing. František Hybner (druhý zprava).

Prezentace LOGAREX Smart Metering s.r.o. na MSVB

Kariéra

Programátor

Požadavky:
- VŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
- nutná praxe, zkušenosti s programováním firmware do přístrojů
- požadovaná znalost programovacího jazyka C++
...

Místo pracoviště:
Hradec Králové

Vývojový pracovník

Požadavky:
- elektrotechnické vzdělání
- znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
...

Místo pracoviště:
Východočeský kraj


ZOBRAZIT VŠE