cz | en

Politika společnosti LOGAREX Smart Metering, s.r.o.

Vizi společnosti, která vyvíjí a dodává „inteligentní měření pro každého zákazníka“ lze naplnit jen včasným rozpoznáním, správným pochopením požadavku a rychlým přenesením do vývojových úkolů a pak do výrobní praxe. Tento postup aplikovaný ve společnosti LOGAREX Smart Metering, s.r.o. zahrnuje komplexní dodržení definovaných vlastností výrobku jako inteligentního měřidla.

Společnost má zaveden integrovaný systém řízení podle norem ČSN EN ISO 9001:2015 a ISO ČSN EN ISO 14001:2015 a podniká v certifikovaném oboru činností:

„Návrh, vývoj, koordinace výroby, prodej měřící a regulační techniky“

v sídle společnosti - ulice Podnikatelská 539, Běchovicích – Praha 10

a v ulici U Koruny č.1742/16 v Hradci Králové

Vedení společnosti buduje důvěru zákazníků na těchto zásadách:

 • Vybudováním a neustálým zlepšováním funkčního systému společnosti, který zahrnuje systém řízení kvality a environmentu poskytne našim zákazníkům, obchodním partnerům a státním orgánům potřebnou míru důvěry, že jsme schopni trvale plnit jejich požadavky na vysoké úrovni kvality.
 • Pravidelným a systematickým vyhodnocováním informací od zákazníků ve vztahu
  k technické a kvalitativní úrovni našich výrobků vytváříme systém neustálého zlepšování parametrů našich výrobků s možností nabídnout zákazníkům optimální řešení.
 • Propracovaný systém vývoje našich výrobků zahrnuje i řešení ochrany výrobků před napadením zvenčí. Tento způsob zabezpečení poskytuje zákazníkům bezpečný výrobek.
 • Zlepšováním realizačních procesů směřujeme k partnerství se zákazníky již od etapy vývoje výrobků při plném pochopení požadavků našich zákazníků. Proces NASLOUCHÁNÍ zákazníkům s následným NAVRHOVÁNÍM způsobu řešení a po té vlastním ŘEŠENÍM výrobku / NNR / umožňuje rychlou realizaci požadavků zákazníků bez zbytečných mezikroků.
 • Vedení společnosti se zavazuje při vývoji a výrobě k naplňování závazných a jiných požadavků ve vztahu k výrobku a k ochraně životního prostředí s důrazem zvýšení spokojenosti zákazníka.
 • Využíváním znalostí a zkušenosti všech zaměstnanců společnosti a cíleným zvyšováním jejich kvalifikace chceme vytvořit předpoklady pro zdravý rozvoj a trvalou prosperitu společnosti.
 • Při vývoji výrobku upřednostňujeme prevenci vzniku chyb před odstraňováním následků, což přispívá tak k naplňování strategie „inteligentního měření“ a zvyšování environmetální výkonnosti.
 • Všichni zaměstnanci jsou si vědomi a jsou motivováni k odpovědnosti za kvalitu své práce a k zapojení se do procesu neustálého zlepšování úrovně kvality procesů, dodržování zásad ochrany životního prostředí.
 • Vztah našich zaměstnanců ke kvalitě práce prohlubujeme pravidelným vzděláváním, výcvikem a důsledným vedením.

Vedení společnosti se současně zavazuje vytvářet vhodné podmínky a zdroje pro naplnění politiky společnosti a další zlepšování efektivnosti a účinnosti systému společnosti.

Budeme podporovat snahy našich zaměstnanců ke zlepšení podmínek pro zabezpečování kvality a požadavků na ochranu životního prostředí.

Vedení společnosti LOGAREX Smart Metering, s.r.o. přijalo systém managementu kvality a environmentu za svoji hlavní strategii pro získání své pozice na trhu a pro dosažení odpovídajících finančních výsledků.

 

Aktuality

10. 01. 2020

Veletrh E-world energy & water 2020

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje na veletrhu E-world energy & water v Essenu.

01. 10. 2019

Veletrh European Utility Week 2019

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., vystavuje na mezinárodním veletrhu European Utility Week 2019 v Paříži.


ZOBRAZIT VŠE

Kariéra

Programátor

Požadavky:
- VŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
- nutná praxe, zkušenosti s programováním firmware do přístrojů
- požadovaná znalost programovacího jazyka C++
...

Místo pracoviště:
Hradec Králové

Vývojový pracovník

Požadavky:
- elektrotechnické vzdělání
- znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
...

Místo pracoviště:
Východočeský kraj


ZOBRAZIT VŠE